Cel

Już na początku możemy ocenić cele jakie korzystnie byłoby osiągnąć przez Państwa firmę uruchamiając Państwa stronę WWW lub sklep internetowy. Na terenie powiatu Białogardzkiego chętnie przyjedziemy do Państwa i skonsultujemy to na miejscu. Jeżeli Państwa firma jest spoza powiatu Białogardzkiego proszę z kontaktować się z nami drogą elektroniczną.

Tak jak wszyscy jesteśmy różni tak specyfika prowadzonej przez nas działalności jest inna. Dlatego chętnie zapoznamy się z Państwa profilem działalności i doradzimy jaki rodzaj usług internetowych będzie dla Państwa najkorzystniejszy. Jaki styl wizualny dobrać do budowy strony WWW, czy większy nacisk ma być położony podczas budowy strony na jej charakter prestiżowy czy bardziej ma to być strona funkcyjno- informacyjna, Jaka ma być domena czy koniecznie musi być w domenie zawarta nazwa firmy a może domena swoją nazwą ma promować usługę lub produkt.

Na te i wiele innych pytań będziemy mogli odpowiedzieć Państwu po zapoznaniu się z profilem działalności Państwa firmy. Dlatego prosimy jak najszybciej napisać do nas wypełniając formularz który znajduje się po lewej stronie.

 

10 przykazań marketingu internetowego

Po ósme

Dawać klientom i internautom szansę personalizacji, wyróżnienia się za pomocą specjalnych dodatków, narzędzi, funkcjonalności.

 

 

 

Więcej o realizacji

iFaktoria kontakt

...

Twoja opinia

Zapoznałem się z ofertą i...

iFaktoria Video

iFaktoria doradztwo, wynajem serwerów, budowa strony www, budowa sklepów www, marketing i reklama internetowa, programy partnerskie
Kontakt z iFaktoria E-mail: ifaktoria@ifaktoria.pl
www.ifaktoria.pl